Новини науки. 10 жовтня. Вчені зі Швейцарії оголосили про те, що їм вдалося розробити формулу «ідеальної подружньої пари».

шлюб, весілля
Вчені вивели формулу щасливого шлюбу

Для того, щоб шлюб був успішним, чоловік і дружина повинні підходити один одному за певними критеріями.

Щоб жити в шлюбі довго і щасливо, чоловікові слід вибирати наречену на п’ять років молодшу від нього.

Наречена повинна виходити з його культурно-соціального середовища і бути розумнішою від свого чоловіка.

До такого висновку прийшли вчені з Женевської школи бізнесу, які заявили, що дана формула підвищує шанси на щасливий шлюб на 20%. Ідеально, якщо інтелектуальні здібності дружини перевершують інтелект чоловіка на 27%, а також, якщо у жінки є вища освіта, а в чоловіка – ні.

«Якби люди дотримувались цих порад при виборі партнера, їхні шанси на щасливе подружнє життя збільшилися б на 20%», – підкреслили автори дослідження, у роботі яких взяли участь 1074 пари у віці 19-75 років.

«Той факт, що дружина у щасливому шлюбі повинна бути розумніша від чоловіка – чиста правда, адже саме жінки визначають емоційний ландшафт відносин», – погоджується з думкою своїх колег автор книги про відносини між статями Кейт Фіджес.

З іншого боку, експерти з громадської організації психологічної допомоги подружжю Relate розкритикували результати дослідження. «Це брехня, ще раз брехня, і гола статистика на додачу.

Сучасний шлюб заснований на спільному внеску у відносини. Чоловік і дружина – це команда, і домінування одного над іншим не може зробити шлюб щасливим», – вважають вони.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.