Новини України. 18 жовтня. Школярі вирішили розправитися з цуценятами в такий спосіб, щоб помститися за те, що собака покусав одного з хлопців.

Школярі знущалися над цуценятами

На Рівненщині школярі смажили на вогні цуценят і зацікавлено спостерігали за муками тваринок.

Про пекельну екзекуцію дорослі дізналися від вихованців одного з дубенських дитячих садочків, адже школярі знущалися з чотирилапих просто перед очима малечі.

“Діти знайшли якісь шнурівки, мені племінниця розповідала, це були шнурівки від кедів. Вони зв’язали ними собак, і кидали у вогонь. Одній собаці вдалося втекти, а ті решта згоріли”, – розповіла мешканка Дубна Ганна.

Свій страшний вчинок п’ятикласник однієї зі шкіл мотивував тим, що собака, нібито, вкусив його, і хлопець помстився тварині в такий лютий спосіб. Однолітки, які бачили катування цуценят, не зупинили садиста, а навпаки – підтримали. Усі троє учнів – неповнолітні, тому відповісти за скоєне можуть тільки їхні батьки.

“Безпосередньо до адміністративної відповідальності притягуються батьки за неналежне виконання батьківських обов’язків”, – зазначив Василь Бурик, керівник Дубенського МВ міліції.

Таку агресію виявляють, здебільшого, діти з малозабезпечених і проблемних сімей. Підтвердження цьому й нинішній випадок. Батьки школярів-садистів працюють за кордоном, тому виховувати дітей нікому. На думку психологів, про такі родини мають дбати відповідні служби.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.