Новини науки. 22 жовтня. Багато хто з нас з дитинства впевнені, що математику їм «не приручити».

Математика - не страшна наука

Але, як вважають вчені, часто нерозуміння математичних принципів пов’язано не з «бездарністю», а зі страхом перед цим непростим предметом і з невмінням контролювати свої емоції.

Ключем до успішного розв’язання математичних задач можуть бути не додаткові заняття, а вміння контролювати свої негативні емоції, які заважають сконцентруватися на завданнях.

Сканування головного мозку учасників, які боялися математики, показало, що результати тестів залежать від того, наскільки активуються ділянки головного мозку, відповідальні за регулювання негативних емоцій і концентрацію. Чим активнішими були ці області мозку, тим успішніше волонтер справлявся з тестом.

Наприклад, учасники, у яких ці відділи майже не активувалися, здали тест на 68%. Студенти, у яких ці області працювали інтенсивно, отримали 83%, що порівнянно з результатами тих, у кого немає страху перед математикою (88%).

Для того, щоб підвищити успішність з математики, класні уроки повинні включати вправи, які допомагають студентам не бояться цього предмета, вважають дослідники, адже багато з них мають достатньо знань, щоб успішно справлятися із завданнями.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.