Новини здоров’я. 22 жовтня. Експерти провели аналіз поверхонь публічних туалетів в ресторанах, літаках, магазинах, лікарнях та інших громадських закладах.

Користуйтеся громадським туалетом лише в разі крайньої потреби

Виявилося, що кількість мікробів в цих місцях настільки велике, що не піддається обчисленню.

«Ми були здивовані величезною кількістю шкідливих мікроорганізмів. Це змусило нас ще раз замислитися про необхідність дотримуватися правил гігієни. Якщо ви гидуєте відвідувати громадські вбиральні, у вас є на це всі причини», – розповідають епідеміологи з Співтовариства інфекційних захворювань США.

У дослідженні аналізувалися зразки культур, що знаходяться на вентилях кранів, дверних ручках і пристроях подачі туалетного паперу. Серед виявлених мікробів вчені відзначили стафілокок, що викликає лихоманку в дітей, і палочковидну бактерію, яка є причиною проносів. В цілому, вони так і не змогли підрахувати, скільки ж мікроорганізмів мешкає в публічному туалеті, оскільки їх кількості виявилися величезними.

«Користуйтеся громадським туалетом лише в разі крайньої потреби. При цьому, постарайтеся нічого не здаватися, а потім ретельно вимийте руки. В ідеалі, у таких вбиральнях має багато паперу, щоб людина могла ні до чого не торкатися», – відзначають експерти.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.