Новини світу. 3  жовтня. Напевно кожен з нас коли-небудь в житті кидав щось в унітаз, а потім розривався між огидою перед необхідністю опускати руки у воду сумнівної чистоти, і небажанням втратити цінний предмет.

Найчастіше люди кидають в унітаз свої телефони

Згідно з опитуванням, проведеним на замовлення виробника туалетного паперу, найчастіше за нашою необережності в унітаз потрапляють зубні щітки та мобільні телефони. 25% з 1000 жінок зізналися, що частенько впускають свій стільниковий в унітаз, а 22% роблять це ж із зубними щітками.

19% респонденток мало не втратили в надрах унітазу ювелірну прикрасу, а 17% пригадали, як «скупали» помаду, туш та інші предмети косметики. 13% з жахом виявляли в унітазі свої ліки, а 11% кидали туди свої окуляри. Гроші і гаманці також час від часу випадають із сумочок і кишень необережних дам, проте не так часто: лише 7% випадало виловлювати свої заощадження з унітазу.

Що стосується рішення діставати упущені предмети, то все залежить від їх ціни. Більшість жінок готові до занурення, лише якщо загублений об’єкт коштує не менше 75 доларів. Найбільш бридливі 16% не згодні «пірнати» в унітаз, яким би цінним не був предмет.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.