Новини України. 10 жовтня. Шакіру багато глядачів не зрозуміли і бурчали, що краще б запросили наших зірок – вони народу якось ближче.

Шакіра не виправдала сподівань українців

Про це повідомляє Сегодня.

Режисер шоу Олексій Батьковский прокоментував ці сумніви так: «Ми спробували зробити відкриття українським, але щоб не пахло нафталіном. Музика у нас була сучасна, написана спеціально для шоу, а те, що було багато етніки – так як же показати Україна без народних мотивів? Нічого спільного з «шароварщиною» це не має, навпаки, ми орієнтувалися не тільки на українського, а й на світового глядача.

Що стосується Шакіри, то її кандидатуру розглядали не відразу. Спочатку хотіли запросити Енріке Іглесіаса, групи Red Hot Chili Peppers або Black Eyed Peas. Але їх не влаштували наші гонорари, і графіки не зійшлися. Тому ми вирішили, що символічно буде запросити співачку, яка закривала ЧС з футболу – Шакіру.

Хоча потім дуже пошкодували. Шакіра зіпсувала нам всі плани – за місяць до відкриття сказала, що не вийде на сцену, яка спочатку планувалася ближче до центру стадіону, їй, мовляв, треба, щоб вона була в глибині. Довелося «вбивати» кілька секторів і переробляти конструкцію. На жаль, знайти Шакірі заміну за такий короткий строк було неможливо. А запросити світову зірку потрібно було обов’язково, адже про наш шоу повинен був почути весь світ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.