Новини футболу. 27 жовтня. Динамівці впевненіше розпочали матч і намагалися більше атакувати.

Щахтар обіграв Динамо

Втім, вже перший удар по воротах Шахтар на 9 хвилині перетворив у гол. Срна подав з флангу в штрафну, а там захисники Динамо проспали ривок Едуардо, який у падінні дотягнувся до м’яча і переправив його у ворота 0:1.

Свою перевагу гірники подвоїли на 21 хвилині. Срна здорово закинув м’яч на Луїса Адріано, який прикрив круглого корпусом, пішов від Михалика до лицьової і віддав передачу на лінію воротарського точно на Тейшейру, якому залишалося просто підставити ногу.

Під кінець першого тайму динамівці відіграли один м’яч. Гусєв добре навісив на лінію воротарського, але Шевченко трохи не дострибнув до м’яча. Проте круглий дістався одинокому Андрію Ярмоленку, який точно пробив низом повз Рибку.

У другому таймі динамівці намагалися будь-що зрівняти рахунок. І кілька разів вони були близькі до успіху. Чого вартий удар Алієва у стійку на останніх хвилинах. Втім, відразу після цього кияни пропустили контратаку. Едуардо вибіг він один на один з Шовковським і не схибив.

Вже у додані секунди Динамо забило ще один гол. Відзначився Мілевський. На більше часу киянам не вистачило.

Динамо знову програло кубковий матч Шахтарю, який впевнено продовжує боротьбу за трофей.

Динамо – Шахтар – 2:3

Голи: Ярмоленко, 41, Мілевський, 90 +5 – Едуардо, 9, 88, Тейшейра, 21

Динамо: Шовковський, Даніло Сілва (Алієв, 73), Бетао, Михалик, Попов, Вукоєвич, Гармаш, Гусєв, Ярмоленко, Шевченко (Мілевський, 46), Ідейє

Шахтар: Рибка, Срна, Ракицький, Чигринський (Кучер, 83), Шевчук, Хюбшман, Мхітарян, Дуглас Коста (Вілліан, 71), Тейшейра, Едуардо (Гай, 90 +4), Луїс Адріано

Попередження: Гусєв, Алієв, Михалик – Едуардо, Рибка, Мхітарян