Новини України. 9 жовтня. Абсолютна чемпіонка світу та Європи з художньої гімнастики, Катерина Серебрянська, повідомила у Facebook про інцидент, що стався з нею під час церемонії відкриття НСК “Олімпійський”.

Катерина Серебрянська
Катерина Серебрянська

Ось як описала Серебрянська заборону на танці під час відкриття головної спортивної арени країни:

«На відкритті “Олімпійського” охорона стадіону заборонила мені танцювати під час концерту Шакіри! «Припиніть або я вас зараз виведу», – пригрозив мені співробітник.

На моє заперечення, що багато глядачів танцює, він сказав, що пряме розпорядження і робить мені перше попередження;) Я не знаю що мало статися після другого… Але сподіваюся, що ми не дійдемо то арешту танцюючих на концертах…:) А то дивно і смішно як мінімум… P.S. І без всякої політики… »

Нагадаємо, 8 жовтня відбулася церемонія відкриття Національного спортивного комплексу «Олімпійський», в якій взяв участь Президент Віктор Янукович. Головною запрошеною зіркою стала співачка Шакіра.

Зірка зі сцени провела майстер-клас танцю живота для українок, але, судячи з повідомлення Катерини Серебрянської, не всі українки змогли повторити рухи Шакіри без ризику бути викинутими зі стадіону.

Джерело Комментарии

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.