Новини України. 13 жовтня. Вчора пізно ввечері працівники СБУ здійснили спробу незаконно, у відсутності адвокатів, допитати Юлію Тимошенко у слідчому ізоляторі.

Тимошенко спробували допитати в справі ЄЕСУ

Про це повідомляє прес-служба “Батьківщини”.

“Як стало відомо, на виконання брудного завдання Януковича СБУ пробує реанімувати справу 15-річної давнини щодо ЄЕСУ – справу, яку було визнано фальшивою та закрито судами ще багато років тому”, – йдеться в повідомленні.

Це означає, що, за словами БЮТ, усвідомлюючи необхідність під тиском світової та української громадськості закрити ганебну газову справу, що зганьбила Україну на весь світ, Янукович не збирається припиняти переслідування лідера опозиції. На його замовлення фабрикуватимуться нові, ще більш абсурдні справи проти Юлії Тимошенко, інших опозиціонерів, всіх інакомислячих, хто має сміливість демонструвати свою незгоду з диктатурою.

“Стрімко втрачаючи підтримку, давно вже не любимий народом, а, навпаки, йому ненависний, Янукович вже не бачить іншого способу утриматися при владі, крім політичних репресій, тиску та залякувань. Вчора міліція, яка лише пару тижнів тому продемонструвала повну імпотенцію у боротьбі із злочинністю, штурмувала помешкання лідера “Батьківщини молодої” Євгена Суслова та тероризувала його літніх батьків”, – повідомляють в партії.

“Сьогодні вони здійснили напад на громадську організацію воїнів-афганців – лише за те, що люди виступили проти спроб розкоровілої на межигірських харчах влади забрати у них окуплені бойовими ранами мізерні пільги. Завтра режим обере собі іншу жертву”, – додають в “Батьківщині”.

Нагадаємо, сьогодні СБУ має нову справу проти Юлії Тимошенко.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.