Новини технологій. 31 жовтня. Корейська Samsung Electronics має намір почати продажі смартфонів з гнучкими дисплеями вже в 2012-му році.

Samsung матиме гнучкі дисплеї

Згодом аналогічні екрани з’являться на планшетних комп’ютерах та інших пристроях.

“Ми збираємося представити гнучкий дисплей в 2012-му році, сподіваємося, що в першій його половині. Швидше за все, їх застосування почнеться зі смартфонів”, – заявив прес-секретар компанії Роберт Йі.

Раніше Samsung вже демонструвала гнучкі OLED-дисплеї, встановлені в жорсткі корпуси, які зберігали їх зігнутими. В технологія OLED (органічні світлодіоди) кожен піксель екрану сам випромінює колір. Такі дисплеї легше виробляти в гнучкому вигляді, ніж звичайні LCD-екрани, для яких знадобилося б ще і підсвічування.

Samsung за підсумками третього кварталу 2011 року поставив на ринок 27,8 мільйони смартфонів і став світовим лідером за цим показником випередивши Apple (17 мільйонів) і Nokia (близько 16 мільйонів). Флагманський апарат корейської компанії, Galaxy SII на платформі Google Android, розійшовся по всьому світу в кількості більше 10 мільйонів штук за п’ять місяців з початку продажів.

Як повідомляв NM, компанія Nokia на конференції Nokia World, що відкрилася в Лондоні 26 жовтня, продемонструвала мобільний пристрій, керувати яким можна, згинаючи його в різних напрямках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.