Новини технологій. 18 жовтня. Відео. У мережі з’явилося порівняльне відео смартфонів iPhone 4S і Samsung Galaxy S II, точніше, відеотестування падінь цих пристроїв на бетонний тротуар.

Samsung Galaxy S II і iPhone 4S
Samsung Galaxy S II і iPhone 4S

Спочатку було показано падіння з рук, тобто, висота склала близько метр.

У результаті скло, що покриває корпус iPhone 4S із заднього боку розбилося, а от дисплей не постраждав.

Потім пристрій падав з висоти плеча людини – це призвело до невеликого відколу на торці. Після цього апарат кидали спеціально на дисплей – після цього він весь покрився тріщинами.

У свою чергу, Samsung Galaxy S II, який впав з рук з висоти близько метра практично не постраждав, хіба що отримав кілька подряпин на торцях. Що закономірно, оскільки задня сторона покрита пластиком і принаймні корпус розбити важко.

Падіння з більшої висоти – приблизно з рівня плечей – йому теж не зашкодило. Тоді експерти зважилися на радикальні заходи: впустити смартфон “обличчям вниз”. Однак, і це не змогло завдати йому якихось помітних пошкоджень, очевидно, завдяки міцному склу Corning Gorilla Glass.

Таким чином, флагманський смартфон Samsung виявився помітно витривалішим від нового смартфона Apple: наочно переконатися в цьому можна, подивившись ролик.

Джерело Ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.