Новини технологій. 1 жовтня. У рамках Mobile Solutions Forum компанія Samsung Electronics офіційно анонсувала кілька своїх досягнень, орієнтованих на ринок мобільних пристроїв.

Samsung
Samsung представить свої досягнення - чіпи пам'яті

У їх число входить створення першого в індустрії монолітного чіпа пам’яті LPDDR3 (low power double-data-rate 3) на 4 Гбіт і розробка швидкісної пам’яті стандарту e-MMC (embedded multimedia card) з ємністю 64 ГБ.

Зазначений 4 Гбіт чіп LPDDR3 DRAM виготовлений за технологічними нормами 30 нм класу, а його енергоспоживання на 20 відсотків нижче в порівнянні з попередником.

Крім того, дана пам’ять здатна забезпечити швидкість передачі інформації до 1600 Мбіт/с, що також швидше від рішень попереднього покоління, а випуск зразків нового чіпа, який може поставлятися в стеках DRAM ємністю 8 Гбіт (1 ГБ) і 16 Гбіт (2 ГБ) повинен стартувати в четвертому кварталі.

Що стосується 64 ГБ чіпа e-MMC NAND, при його виробництві застосовується технологія 20 нм класу, а сам він оснащений інтерфейсом Toggle DDR 2.0, що забезпечує максимальну швидкість послідовного читання і запису даних на рівні 80 і 40 МБ/с відповідно.

При цьому товщина високопродуктивного рішення з великою ємністю складає всього 1,4 мм, що робить його придатним навіть для дуже тонких мобільних пристроїв.

Джерело Ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.