Новини світу. 25 жовтня. Робітники, які ремонтували палац в Італії, випадково відкопали скелети закоханих, які протримались за руки 1500 років.

скелети закоханих
Закохані "трималися" за руки 1500 років

Пара, як вважають, була похована разом у кінці існування Римської імперії, в загальній гробниці всередині стін палацу в містечку Модена.

Археологи вважають, що жінка, нібито, дивиться з любов’ю на чоловіка, що лежить поруч з нею.

“Це дуже зворушлива сцена й дуже рідкісна”, – сказав один з археологів. Вважається, що пара була похована одночасно, у проміжку між 5-м і 6-м століттями н.е.

“Ми вважаємо, що вони спочатку були поховані таким чином, що їхні обличчя дивились одне на одного. Розташування хребців чоловіка дозволяє припускати, що його голова скотилась направо вже після смерті”, – розповів археолог Донато Лаба, директор розкопок.

Археологічні розкопки виявили три шари наукового інтересу. Пара була знайдена в середньому шарі серед 11 поховань на глибині близько 10 футів. Учені вважають, що пара була не багатою через просту за своїм типом гробницю, в якій вони були поховані.

За словами антрополога Христини Кіллгроув, розташування скелетів натякає, що знайдене подружжя дійсно було парою.

“У давнину не було в дивину дізнатись, що подружжя або члени сім’ї вмирали одночасно: кожен раз, коли епідемії, такі як Чорна Чума, знищували Європу, один з членів сім’ї часто помирав у той час, поки родина намагалась поховати іншого члена”, – додала Кіллгроув.

Вона також зазначила, що хто б не поховав цих людей, ймовірно, вони відчували, що їхній взаємозв’язок був настільки ж важливим після смерті, як це було за життя.

За матеріалами NEWSru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.