Новини світу. 7 жовтня. Римські таксі є найгіршими у Європі, до такого висновку прийшли автори оприлюдненого в п’ятницю спільного дослідження, яке представники 22 національних Клубів автомобілістів провели в найбільших містах ЄС.

Римські таксі визнані найгіршими у світі

Згідно з цим документом, поїздка на таксі в італійській столиці обходиться пасажирові досить не дешево. І це при тому, що римські таксисти часто не дотримуються правил дорожнього руху, постійно намагаються проскочити на червоний сигнал світлофора і вибирають далеко ненайкоротші шляхи до місця, куди хоче потрапити їхній клієнт.

Так, контрольна поїздка на таксі від центрального залізничного вокзалу Терміні до Римського ярмарку викликала масу дорікань у організаторів дослідження. На шляху до мети водій двічі плутав дорогу, і в результаті поїздка помітно подовжився. Це позначилося і на ціні, яка по таксометру склала 63 євро, однак таксист вимагав заплатити 69 євро. До всього іншого машина не була обладнана кондиціонером, її двигун працював дуже шумно, а одне скло було розбите.

Міжнародні експерти відзначили також неможливість сплатити проїзд на таксі в Римі кредитною карткою, поганий стан багатьох автомашин, невміння більшості водіїв розмовляти по-англійськи і погане знання ними міста і його пам’яток.

Кращими автори дослідження визнали таксі Барселони, яким була поставлена ​​оцінка “добре”. За іспанським містом йдуть Мюнхен, Кельн, Мілан, Берлін, Париж і Лісабон. Незадовільні результати, крім Риму, продемонстрували таксисти Амстердама, Люксембурга, Мадрида, Праги та Відня.

За матеріалами РИА-Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.