Новини світу. 16 жовтня. Жінка, яка віддала майбутнього засновника Apple на усиновлення в дитинстві, тепер страждає старечим недоумством і не впізнає нікого зі своєї сім’ї.

Джоанн Сімпсон - рідна мати Джобса

Кончина генія цифрової ери Стіва Джобса стала однією з найширше висвітлюваних подій у світовій пресі. Мільйони фанатів продукції «яблучної» корпорації сумують разом з близькими великого винахідника.

Проте жінка, яка подарувала Джобсу життя, досі не має уявлення про те, що її сина більше немає.

79-річна Джоанн Сімпсон останні кілька років живе в спеціалізованій клініці і страждає прогресуючим недоумством. Близькі стверджують, що вже довгий час хвора нікого не впізнає і навіть не згадає про те, що в неї був син.

Справжні батьки Джобса, американська студентка Джоанн Сімпсон і сирійський іммігрант Абдула Джон Джандалі, віддали його на усиновлення в 1955 році. Пара не була одружена, і поява байстрюка спровокувала б хвилю обурення з боку суспільства та їх сімей.

Майбутнього мільярдера виховали Пол і Клара Джобс. Уже в зрілому віці Стів знайшов рідну матір і підтримував з нею стосунки, проте він категорично відмовлявся бачитися з біологічним батьком.

У своїй промові перед студентами Стенфордського університету в 2005 році Джобс розповів про те, що його мати з величезними труднощами відмовилася від нього.

“Моя біологічна мама була молодою незаміжньою студенткою. У 50-і роки їй довелося нелегко. Для неї мало велике значення, в які руки я потраплю. Їй було важливо, щоб люди, які будуть виховувати мене, були випускниками коледжу”, – поділився Стів Джобс.

Джерело, близьке до сімейства Джобсів, розповіло, що, коли хвороба матері стала прогресувати, Стів помістив її в спеціалізовану лікарню й допомагав матеріально до кінця своїх днів.

Нагадаємо, Стів Пол Джобс помер від раку підшлункової залози 5 жовтня 2011 в своєму будинку в каліфорнійському Пало-Альто. Губернатор штату Джеррі Браун оголосив 16 жовтня Днем Стіва Джобса в Каліфорнії.

Крім того, в неділю відбудеться закрита поминальна служба в Стенфордському університеті, яку організувала компанія Apple.

Сам Джобс ніколи не отримував вищої освіти, однак та сама напутня промова випускникам 2005 року стала одним з найуспішніших публічних виступів в кар’єрі інноватора.

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.