Новини політики. 27 жовтня. Кримінальні справи проти Юлії Тимошенко – це тривожний сигнал лише для тих, хто не розбирається в нюансах цих справ.

Іван Попеску вважає, що у світі погано розбираються у справі Юлії Тимошенко

Про це ЛІГАБізнесІнформ сказав народний депутат з фракції Партії регіонів у Верховній Раді України Іван Попеску, коментуючи заяву заступника держсекретаря США з питань демократії, прав людини та праці Майкла Познера, який раніше відзначив, що процес над Тимошенко – “це дуже поганий сигнал” і це приклад “вибіркового застосування правосуддя”.

Нардеп-регіонал зазначив, що справи українського екс-прем’єра – це тривожний сигнал “для багатьох, бо вони не знають всіх нюансів”.

“Але справа в тому, що ми теж визнаємо, що у нас в Кримінальному кодексі деякі його статті функціонують ще з часів Сталіна і Хрущова. Але на відміну від наших опонентів, які раніше були при владі, президент створив робочу групу з розробки нового Кримінально-процесуального кодексу”, – нагадав політик.

Після цього, за його словами, на основі нового документа будуть розроблені нові правила, які будуть повною мірою відповідати сучасному законодавству, що застосовується в країнах Євросоюзу.

“А що стосується Вашингтона, то на цьому напрямку у нас є певний прорив. Україна відмовилася від високозбагаченого урану, який може бути використаний для створення ядерної зброї в обмін на певну допомогу у вигляді низькозбагаченого урану, який ми можемо використовувати і в ядерній енергетиці, і для проведення певних досліджень”, – нагадав Попеску.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.