Новини здоров’я. 10 жовтня. У рідкісних випадках рак молочної залози розвивається у чоловіків, причому у них це захворювання, як правило, виявляють в запущених випадках і в більш пізньому віці.

чоловік
Чоловіки у рідкісних випадках можуть захворіти на рак грудей

Раніше вважалося, що рак грудей більш небезпечний для чоловіків, однак результати нового дослідження проливають світло на особливості цього захворювання.

Однак, якщо врахувати всі фактори, такі як вік, рак грудей менш смертоносний для чоловіків, ніж для жінок.

Згідно з попередньою оцінкою Американського онкологічного товариства (ACS), приблизно у 2140 чоловіків із США в цьому році буде виявлений рак молочної залози, і близько 450 з них помруть від нього.

За статистикою, захворіти може кожен тисячний чоловік, хоча шанси різко збільшуються в тому випадку, якщо чоловік має мутацію в гені, відомому як BRCA2.

Поки що не ясно, чому рак молочної залози значно рідше зустрічається у чоловіків. У жінок, безумовно, набагато більше тканини молочної залози, однак обсяг не впливає на ризик розвитку захворювання, адже жінки з великим розміром грудей не страждають від цієї хвороби частіше від інших. Передбачається, що причиною може бути естроген, який майже повністю відсутній у чоловіків.

Експерти вважають, що чоловіки повинні бути інформовані про можливий ризик розвитку раку молочної залози, і їм необхідно звертатися до лікаря, якщо вони помічають зміни в області сосків, наприклад, поява виразок або зміни їх форми.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.