Новини політики. 18 жовтня. Прем’єр-міністр Росії Володимир Путін заявляє, що українізація Держдуми Росії не потрібна.

Путіну не потрібна українізація Держдуми

Як повідомляють міжнародні інформаційні агентства, про це Путін заявив в інтерв’ю російським федеральним каналам. Президент РФ зазначив, що питання розвитку демократичних інститутів вирішується в постійному пошуку. Він зазначив, що для російського парламенту показовий приклад України, де, за його словами плюралізм в парламенті заважає прийняттю якихось рішень.

У той же час, на думку російського політика, в США дуже багато інструментів, за допомогою яких здійснюється присутність в Конгресі тільки двох партій і це сприяє реальному розвитку демократії. На думку російського президента, американська демократія розвивається за допомогою попереднього голосування, і це дозволяє перебуває в політиці найбільш ефективним діячам, яких приймає суспільство.

Прем’єр-міністр Росії зазначив, що політична система його країни знаходиться в процесі становлення. Він так само запевнив, що діалог влади з громадськістю триватиме для пошуку оптимальних форм політичної системи, які б забезпечили її стійкість.

Путін так само підкреслив, що політична система Росії повинна розвиватися на власній базі, без урахування порад з-за кордону. Він зазначив, що РФ не може існувати як держава сателіт і привів у приклад країни колишнього Варшавського договору, де, на його думку навіть призначення міністрів оборони та начальників генерального штабу не проходить без консультацій з іноземними послами. Нагадаємо, що в чинній Державній думі Росії представлено 4 політичні партії.

За матеріалами УРА-Информ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.