Новини медицини. 13 жовтня. Псоріаз є дерматологічним захворюванням і часто “атакує” нігті людей.

Псоріаз на нігтях - виліковний

При хворобі плями розташовуються на зовнішній стороні поверхні суглобів. Проте місце висипання псоріазних бляшок може бути абсолютно різним, аж до волосистої частини голови, підошов ніг, кисті руки, поверхні зовнішніх статевих органів і нігтів.

Ураження нігтьових пластин – так звана псоріатична оніходистрофія, є частим варіантом розвитку захворювання. Але вона не завжди супроводжує псоріаз на шкірі. Тому, не варто очікувати обов’язкового ураження нігтьових пластин, при наявності псоріазних бляшок, наприклад, на попереку, відзначають фахівці НоуХауМед.

При локалізації захворювання на нігтьових пластинах, відбувається розпушення нігтя, потовщення його вільної частини, з’являється багато точкових дрібних поглиблень на поверхні нігтя. Усе разом взяте нагадує грибкове ураження нігтьових пластин, але псоріаз відрізняється характерною червоною облямівкою.

Виходячи з перерахованих вище особливостей ураження нігтьової пластини, розрізняють кілька різновидів псоріазу нігтя: псоріаз матриксу нігтя (безліч дрібних поглиблень – ефект наперстка) і псоріаз нігтьового ложа (руйнування нігтя, червона облямівка по краю ураження).

При вдалому лікуванні і тривалій ремісії, цілком можливо виростити повноцінний і здоровий ніготь.

Для того, щоб дізнатися, якими методами можна вилікувати псоріаз та провести діагностику захворювання на сучасному обладнанні і зменшити дискомфорт, який викликає хвороба, потрібно звернутися до фахівців спеціалізованої клініки.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.