Новини світу. 4 жовтня. Неврологічні розлади обходяться Європі майже в € 800 млрд на рік, підрахували дослідники Європейської ради з вивчення мозку.

роздратована жінка
Нервові розлади європейців коштують Європі дорожче, ніж ракові хвороби

«Зростаюча ціна розладів мозку – це бомба сповільненої дії для економіки ЄС та європейського суспільства в цілому», – йдеться в доповіді вчених з різних країн, включаючи Великобританію, Німеччину, Швецію та Італію.

Вчені досліджували більше ста психічних і неврологічних розладів від мігрені до хвороби Паркінсона і назвали економічний збиток від них «величезним і таким, що розширюється».

На кожного психічно хворого європейця припадає близько € 1550. Ця цифра збільшилася в два рази в порівнянні з попереднім дослідженням у 2005 році. Розлади нервової системи обходяться Європі дорожче від раку і хвороб серця.

За даними дослідників, кількість європейців з тривожністю, депресією, безсонням і слабоумством буде далі збільшуватися зі зростанням тривалості життя.

Серед причин таких витрат дослідники називають, зокрема, діяльність фармакологічних компаній, через які менше коштів вкладається у вивчення хвороб і способів їх лікування, а практикуються старі методи.

За матеріалами Газета.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.