Новини футболу. 29 жовтня. Відео, яке базується на схематичній 3D-графіці, триває 1 хвилину та 12 секунд. Монтували його майже 2 місяці.

стадіон у Львові
Стадіон у Львові відкривається сьогодні

Світ побачив промоційний ролик новозбудованого стадіону “Арена Львів“.

Відео, яке базується на схематичній 3D-графіці, триває 1 хвилину та 12 секунд. Творцем кліпу став Олександр Сюткін.

За його словами, над роликом працювали близько двох місяців.

“Це через прорахунки кадрів. Кожен ролик має певну тривалість. А кожен кадр ролика прораховується приблизно 3 години. Як правило, у секунді є 24 кадри, а у хвилині власне цього ролика – близько 100 кадрів: за рахунок виконання певного сповільнення зображення стадіону”, – розповів режисер.

За його словами, якщо взяти до уваги те, що кожен кадр прораховується на комп’ютері близько 3-5 годин, то можна собі уявити, яка обчислювальна потужність була використана і скільки часу знадобилось на прорахунки.

“Це ж і візуальна тінь, і відображення, віддзеркалення, криволінійні зображення. Адже у 3D-графіці є свої правила і нюанси”, – сказав Сюткін. Він додав, що реальної зйомки стадіону не було – є лише схематична 3D-графіка, в якій показали всю велич і красу чудового об’єкта. Складнощів із створенням ролика не виникало, були затрати часу.

“Наші знання 3D-графіки дозволили нам виконати усі поставлені перед нами завдання без особливих проблем. Я вже реально уявляю собі майбутній стадіон – усю його велич і красу. Чудово, що це приміщення в майбутньому планують використовувати і для проведення цікавих масових спортивно-розважальних заходів, концертів. Це круто! Новий стадіон – це справді “махіна”.

Сьогодні урочисто відкривається “Арена Львів“, на гостей стадіону чекає одразу два концерти. У грандіозній театралізованій розповіді про історію становлення міста Лева візьмуть участь близько 2000 людей.

Також серед запрошених гостей: артисти французького цирку, львівські виконавці, українська співачка Руслана та американська поп-зірка Анастейша. До того ж, на глядачів чекає яскраве піротехнічне та лазерне шоу. За сценарієм, шоу триватиме 1 годину 45 хвилин.

Джерело Проспорт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.