Новини технологій. 16 жовтня. Нова програма буде тренувати і змушувати мозок самому працювати замість окулярів.

GlassesOff допоможе читати без окулярів

На початку наступного року компанія Ucansi випустить додаток GlassesOff для смартфонів iPhone. Основним завданням цієї програмної новинки буде покращення зору її користувачів, які страждають від вікового погіршення зору.

Співзасновник Ucansi – ізраїльський вчений Урі Полата стверджує, що GlassesOff буде покращувати зір людям похилого віку і зробить можливим читанням без окулярів принаймні на короткий час. А для молодого покоління ця програма, при постійному використанні, стане гарною можливістю якнайдовше зберегти свій гарний зір.

GlassesOff допоможе людям компенсувати погіршення здатності очей зосереджуватися на прилеглих предметах, тренуючи мозок обробляти розмиті зображення. Іншими словами, каже Полат, мозок буде виконувати функцію окулярів.

Здебільшого у всіх людей віком від 50 років спостерігається такий стан, як стареча далекозорість. Його негативними наслідками є швидка втома очей, головні болі, і, звісно ж, необхідність використовувати оптичні пристрої при читанні і в повсякденному житті. Кришталик ока з віком втрачає свою еластичність, погіршується здатність зосереджуватись на близьких предметах, картинка отримується розмита.

Сама програма буде включати в себе завдання з необхідністю фокусуватися на білому колі, в якому потім будуть виникати різні зображення. У випадку успішного проходження завдань GlassesOff сама буде ускладнювати наступні, робити швидшим зміну зображень і їх орієнтацію у просторі.

Вже проводилися дослідження і тестування програми, які включали в себе 40 занять з людьми старшими 51 річного віку. Результати показали, що у піддослідних, після проходження тренувального курсу значно покращилась контрастна чутливість.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.