Новини України. 12 жовтня. Представники управління боротьби з організованою злочинністю обшукали офіс народного депутата від фракці “БЮТ-Батьківщина” Євгена Суслова.

В приймальні Суслова влаштували "маски-шоу"

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко направив звернення Міністру внутрішніх справ України Анатолію Могильову з проханням терміново провести службове розслідування факту обшуку у депутатській приймальні народного депутата України Євгена Суслова та в будинку його батьків, надати офіційне роз’яснення дій співробітників МВС і вжити всіх необхідних заходів для забезпечення дотримання ними вимог Конституції та законів України, повідомляє прес-служба Томенка.

Микола Томенко нагадав, що, за численними повідомленнями засобів масової інформації, сьогодні, 12 жовтня, співробітники УБОЗ зламали двері та вчинили обшук у депутатській приймальні народного депутата України Євгена Суслова, що знаходиться в місті Сквира Київської області. При цьому правоохоронцями не було надано жодних пояснень своїх дій. Окрім того було вчинено обшук у будинку батьків народного депутата, який також знаходиться у Сквирському районі”, – повідомляє прес-служба.

Томенко висловив переконання, що вочевидь такі дії правоохоронців, а також відсутність відповідної реакції Міністра треба розцінювати як те, що існує генеральна лінія влади на чолі з Президентом, щодо вибіркового застосування як перевірок, так і судочинства виключно за приналежністю до опозиційних партій, як у випадку з Юлією Тимошенко і Юрієм Луценком, йдеться в повідомленні.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.