Новини технологій. 11 жовтня. Американський виробник Super Talent Technology, відомий своїми рішеннями на основі RAM і NAND, офіційно анонсував нову лінійку енергоефективних модулів пам’яті DDR3, орієнтованих на застосування в серверних системах.

Super Talent Green-Line VLP
Super Talent Green-Line VLP

Новинки в серії Green-Line VLP відрізняються більш компактним форм-фактором і відносно невеликою вагою, а також більш низьким значенням робочої напруги в 1,35 вольта. У той же час вироби як і раніше відповідають останнім стандартам JEDEC.

Зазначимо, що висота модулів пам’яті в лінійці Green-Line VLP складає всього 18 мм, що на 39 відсотків менше від стандартного значення.

При цьому ємність даних рішень дорівнює 4 ГБ, що дає можливість створювати величезні масиви оперативної пам’яті, настільки затребувані в обчислювальних комплексах великих корпорацій і гігантських дата-центрах, не відводячи під них занадто багато місця.

Крім того, зменшення розмірів модулів зазвичай сприяє їх більш ефективному охолодженню, а робоча частота пам’яті Green-Line VLP становить 1600 МГц.

Джерело Ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.