Новини України. 24 жовтня. У православних храмах столиці в листопаді з’явиться нова послуга – сповідь по телефону.

Ця сповідь не буде повноцінною, оскільки після неї людина не зможе причаститися

Про таку ідею розповіли у відділі соціального служіння УПЦ, повідомляє Сегодня.

Розповісти батюшці про свої гріхи зможуть люди з важкими захворюваннями або ті, хто не може вільно пересуватися.

«Швидше за все, у нас буде два батюшки, які постійно будуть ходити з телефонами. Ці номери ми оголосимо, і на них зможуть у будь-який час телефонувати люди, охочі висповідатися», – повідомив глава відділу отець Сергій Косовський.

За його словами, якщо такою послугою скористається хоча б кілька людей, яким це необхідно, то вже буде добре. «Звичайно, ця сповідь не буде повноцінною, оскільки після неї людина не зможе причаститися. І краще б людям, які бажають сповідатися, наприклад, перед складною операцією, викликати батюшку. Благо у нас є така можливість, і при кожній лікарні є отці, які сповідують і причащають людей. Але в житті бувають різні ситуації…», – говорить отець Сергій.

За його словами, номери телефонів для сповіді будуть оголошені через кілька тижнів.

Варто зазначити, що подібна послуга з’явилася і в Москві. Там на єдиному безкоштовному телефоні постійно «чергують» священики та диякони, які можуть і вислухати, і пораду дати, і допомогти у важкій життєвій ситуації. Наші священики говорять, що телефон для сповіді буде створений для «крайніх» ситуацій. Тим же, хто просто хоче поговорити про Бога, пропонуватимуть прийти в храм і віч-на-віч поспілкуватися зі священиком. Створення такої послуги в церкві пояснюють ще й тим, що перший у світі телефон довіри був створений саме батюшкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.