Новини економіки. 5 жовтня. Економіка України розвивається, а інформація про нестабільну економічну ситуацію ґрунтується на суто суб’єктивних оцінках тих, хто її поширює.

Економіка України росте - Віталій Хомутиннік

Про це заявив голова Комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики Віталій Хомутиннік під час виступу з трибуни Верховної Ради України.

“На сьогодні ситуація в економіці України стабільна, керована та прогнозована. Уряд і Нацбанк тримають руку на пульсі”, – зазначив народний депутат.

Хомутиннік упевнений, що не існує підстав говорити про крах національної валюти.

“Виникає ситуація, коли невеликі кон’юнктурні коливання курсу гривні, що змінюється відповідно до співвідношення попиту та пропозиції, зумовлюють розмови про невідворотній крах національної валюти, а певні технічні ускладнення у системі казначейських розрахунків викликають галас про технічний суверенний дефолт України по облігаціях”, – зауважив він.

Хомутиннік навів дані, які засвідчують, що економіка демонструє істотні темпи росту. Зокрема, за півроку зростання ВВП становило 4,5%, промислового виробництва – 9%, загальний обсяг депозитів із початку року зріс майже до півтрильйона гривень.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.