Новини науки. 1 жовтня. Перший поцілунок – це природний іспит, даний нам природою для пошуку ідеального партнера.

Поцілунок допомагає жінці знайти свого чоловіка

Так вважає автор книги «Мистецтво поцілунку», яка впевнена, що наукове пояснення закоханості анітрохи не робить це знайомий усім стан менш романтичним.

У своїй книзі Шеріл Кіршенбаум пише, що чоловіки і жінки надають різне значення поцілункам.

Для жінок, наприклад, поцілунок є своєрідним тестуванням чоловіка на сумісність. З близької відстані люди вловлюють запах один одного, що дозволяє їм «понюхати» групу генів, відому як комплекс гістосумісності.

Чим різноманітнішими будуть ці гени у майбутньої дитини, тим сильнішою буде її імунна система. Таким чином, жінки «чують» чоловіків, з якими у них могло б з’явитися максимально здорове потомство.

У чоловічій слині міститься статевий гормон тестостерон, що збуджує в партнерці сексуальний інтерес. Поцілунок, в ході якого відбувається обмін слиною, є першим кроком і сигналом до продовження інтимного знайомства.

Для чоловіка це непогана можливість «підкинути» дівчині натуральний сексуальний стимулятор. Крім цього, коли ми цілуємося, в організмі підвищується рівень таких речовин, як допамін і окситоцин, що викликають почуття прихильності і ейфорії.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.