Новини технологій. 13 жовтня. Незважаючи на холодний прийом, наданий спочатку смартфону iPhone 4S, інтерес до нового гаджету виявився надзвичайно високий.

iPhone 4S
Несподівано високий попит на iPhone 4S застав Apple зненацька

Передбачити таку популярність виявилося не під силу навіть самій Apple, тому компанії в терміновому порядку довелося збільшити обсяг виробництва нової ітерації свого популярного смартфона.

Несподівано високий попит на iPhone 4S застав Apple зненацька. Повідомляється, що корпорація спішно замовила виготовлення додаткових 5 млн пристроїв своїм виробничим партнерам, Pegatron Technology.

Раніше повідомлялося, що виробнича компанія отримала замовлення на виготовлення 10 млн iPhone 4S. Однак, відповідно до нової інформації, в четвертому кварталі поточного року, виробник поставить на ринок 15 млн смартфонів Apple, що на 5 млн більше, ніж планувалося раніше.

Pegatron Technology є другим за величиною чинним партнером Apple, який виробляє близько 15% всіх пристроїв iPhone 4S. Основний обсяг виробництва смартфонів взяла на себе компанія Foxconn.

Хоча продажі iPhone 4S ще не почалися, сюрприз своїм творцям смартфон підніс вже на стадії попередніх замовлень. Нагадаємо, що за перші 24 години фанати Apple передзамовили близько мільйона пристроїв iPhone 4S, що майже вдвічі більше, ніж торішній показник попередніх замовлень на попередню версію смартфона – iPhone 4. Тоді передзамовлення оформили лише 600 тис осіб.

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.