Новини світу. 6 жовтня. У віці 56 років помер екс-гендиректор компанії Apple Стів Джобс.

У Стіва Джобса був рак підшлункової залози

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії Apple.

“Компанія Apple втратила творчого генія, і світ втратив чудову людину. Тим з нас, кому пощастило знати Стіва і працювати з ним, втратили дорогого друга і натхненого наставника. Стів залишив після себе компанію, яку тільки він міг створити, і його дух назавжди буде опорою для Apple“, – йдеться в повідомленні компанії.

У 2003 році у Джобса виявили рак підшлункової залози. В серпні цього року Джобс після тривалої відпустки покинув пост глави Apple. Гендиректором компанії став Тім Кук. При цьому Джобса обрали головою ради директорів Apple.

Стів Джобс заснував компанію Apple в 1976 році разом зі Стівом Возняком і Рональдом Вейном.

Комп’ютер Apple II, розроблений разом зі Стівом Возняком, не був єдиним на масовому ринку в 1977 р., але одним з тих, які мали найбільших вплив в розвиток технологій.

В 1984 році він перевернув комп’ютерний світ, впровадивши розробку Macintosh – перший комерційно успішний комп’ютер, в якому можна було користуватися мишкою і графічним інтерфейсом. Це тоді “зацементувало” зразок сучасного комп’ютера і Apple добряче вдарив по своєму основному конкурентові Microsoft.

У 1985 році він пішов з компанії через розбіжності з вищим керівництвом корпорації, а в 1997 році повернувся і з 2000 року сам став її генеральним директором.

Через 14 років компанія стала однією з найприбутковіших і найвпливовіших у світі технологій, кожний продукт якої очікує весь світ, а споживачі швидко розбирають пристрої Apple, навіть якщо вони значно дорожчі ніж в конкурентів.

Під керівництвом Джобса компанія випускає музичний плеєр iPod і створює найуспішніший цифровий медіа-сервіс iTunes. Він представив перший супер-смартфон iPhone і найуспішнішу “таблетку” iPad, яка збирається замінити ноутбуки, принаймні, частково. Він також збудував найбільший у світі онлайн супермаркет додатків і програм App store. Стів Джобс кардинально змінив світ мобільних телефонів, музичну галузь, галузь кіно та телебачення, ЗМІ.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.