Новини світу. 22 жовтня. У США помер саудівський кронпринц Султан бін Абдул-Азіз.

Султан бін Абдул-Азіз помер від раку

В останні місяці кронпринц Султан перебував у Сполучених Штатах на лікуванні. Смерть наслідного принца Саудівської Аравії вже підтвердив офіційний представник королівської сім’ї.

Точний вік спадкоємця престолу саудівського невідомий. Так, CNN пише, що принц Султан помер у віці 81 року, а Reuters повідомляє, що кронпринцу було 86 років. За даними Agence France-Presse, у 2004 році у кронпринца був виявлений рак товстої кишки.

Принц Султан займав пост заступника міністра авіації та оборони. Він повинен був вступити на престол після свого брата, чинного короля Саудівської Аравії Абдулли ібн Абдель Азіза, якому, як вважається, 87 років. Варто зазначити, що сам саудівський король в останні роки мав проблеми зі здоров’ям. На початку цього тижня він переніс чергову операцію на хребті, а рік тому король також змушений був поїхати на лікування в США.

Престол в Королівстві Саудівська Аравія успадковується не дітьми чинного монарха, а його братами. Як вважається, наступним у черзі на престолонаслідування варто нинішній міністр внутрішніх справ Саудівської Аравії принц Наїф – зведений брат короля Абдулли. Відомо, що новому кронпринцу більше 70 років.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.