Новини світу. 6 жовтня. У Польщі зростає число жителів, які вирішили відмовитися від перегляду телевізора, віддаючи перевагу екрану комп’ютерного монітора або ж просто в прагненні виключити можливість контролю телебачення над своїм повсякденним життям.

Телевізор, британець
Полякам не цікаво дивитися телевізор

“До теперішнього часу вважалося, що відсутність телевізора в будинку – це патологія.

Між тим, при пошуку учасників для нашого опитування ми зіткнулися зі складнощами, оскільки молодих людей з “блакитним екраном” в будинку знайти не так просто”, – зазначила Юлія Ізмалкова , що проводила дослідження польського медійного ринку.

Ця тенденція стала приводом для більш детального вивчення поглядів поляків на телебачення. “Деякі поляки свідомо не купують телевізор, а навіть якщо мають його, то не вмикають”, – підкреслюють експерти.

Як правило, до цієї частини населення відносяться люди з вищою освітою, престижною роботою і гарною заробітною платою, тобто, представники найпривабливішої для рекламодавців групи.

З поширенням інтернету телебачення поступово відходить на другий план. Багато хто вже звик користуватися можливостями глобальної мережі, вважаючи телевізор чимось застарілим. Інша група поляків викидає набридлий “ящик”, оскільки вони не хочуть, щоб він диктував їм що дивитися і як жити, віднімаючи вільний час, який краще витратити на спілкування з сім’єю.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.