Новини світу. 15 жовтня. Британська поліція не пустила до Лондонської фондової біржі активістів акції протесту, яка проходить у Великобританії в рамках всесвітньої демонстрації.

Поліція Філіппіни
Поліція стримала протестувальників

Під гаслами “Goldman Sachs – справа рук Диявола”, “Ніяких скорочень” і в масках головного героя фільму “В – означає вендета”, одягнутих на активістів, кілька сотень демонстрантів руху “Захопи Лондонську фондову біржу” мали намір прорватися на площу Патерностер-сквер, де і знаходиться біржа.

Проте всі підходи до неї виявилися перекриті посиленими нарядами пішої і кінної поліції. Після невдалих спроб прорвати оточення, демонстранти рушили ходою по навколишніх кварталах.

Протестні виступи проти фінансових корпорацій і економічної несправедливості пройшли також у Веллінгтоні, Гонконгу, Тайбеї, Сіднеї, Римі, Афінах та Берліні.

На даний момент повідомляється, що всі демонстрації пройшли без серйозних інцидентів, за винятком Італії, де демонстранти (в Римі) розбили вікна в банку і одному з магазинів і підпалили автомобіль.

За матеріалами РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.