Новини України. 15 жовтня. Податківці придумали новий метод обчислення громадян, які заробляють нелегально, не сплачуючи податки.

Державна податкова адміністрація, ДПА
Податківці перевірятимуть громадян, які нелегально заробляють

Як розповів заступник голови Державної податкової служби Олександр Клименко, їхні фахівці моніторять рекламні оголошення в газетах, де пропонуються послуги гувернанток, репетиторів, ремонтників, перукарів і навіть екстрасенсів.

Фахівці ДПС роз’яснили подробиці методу. “Податківці дивляться два види оголошень: де пропонують роботу і де пропонують послуги конкретні особи.

У першому випадку дзвонять, представляються охочими влаштуватися, дізнаються подробиці про підприємство. А далі з’ясовуємо, чи дає це підприємство, наприклад, відрахування до Пенсійного фонду”, – повідомили у прес-службі Державної податкової.

“Потім запрошуємо до податкової керівника підприємства і повідомляємо: мовляв, у вас така ситуація, а ви заявляєте про іншу. І кажемо: будьте ласкаві, збільшіть надходження до бюджету“.

“Що стосується оголошень, де людина пропонує свої послуги, то з ними працювати важче, – кажуть податківці. – Теж дзвонимо, просимо резюме. Потім перевіряємо по базi ідентифікаційні номери, чи платить людина податки”. Якщо ні, наполягатимуть, щоб податки платилися. За злісне ухилення і великі суми заведуть кримінальну справу (загрожує від штраф у 5100 гривень до 10 років тюрми).

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.