Новини спорту. 30 жовтня. Керівник європейського футболу зазначив, що він «спокійний щодо підготовки», і висловив упевненість в тому, що свято футболу пройде добре.

Платіні задоволений підготовкою до Євро-2012

«У підготовці Польщі не було великих проблем. Щодо України були деякі питання, але ми їх вирішили», – зазначив Мішель Платіні. Він також додав, що в Україні майже вирішено питання стадіонів, завершуються приготування аеропортів і доріг.

У той же час шеф УЄФА звернув увагу на питання логістики, яке, на його думку, на нинішньому етапі вимагає особливої ​​уваги. За словами Платіні, це комплекс питань з організації пересування десятків тисяч уболівальників – з аеропортів, вокзалів, пунктів пропуску до об’єктів Євро-2012, місць проживання, туристичних об’єктів. Тут необхідно продумати всі деталі, а також управління позаштатними ситуаціями, пов’язаними з перебуванням великої кількості вболівальників.

Глава УЄФА також відзначив, що українська сторона спільно з експертами Союзу розробляє на цей рахунок розширений план заходів. «Треба разом подумати, як правильно організувати весь потік вболівальників», – додав Платіні.

За матеріалами facenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.