Новини здоров’я. 7 жовтня. Любителі гострих відчуттів з Шотландії, які вирішили позмагатися, хто з них більше з’їсть пекучо-гострої їжі.

Після змагань учасники потрапили до лікарні

Учасники потрапили до лікарні, буквально перебуваючи в агонії.

Ресторану, який проводить свято для любителів гострої їжі, медики зробили застереження, попросивши переглянути правила змагання. Лікарі розсерджені тим, що все відбулося в суботу, в і без того дуже напружений день для працівників швидкої допомоги. «Гостре» свято обійшлося національній системі охорони здоров’я не в одну сотню фунтів.

Учасники змагання підписують заяву про те, що всю відповідальність беруть на себе. Крім цього, в залі ресторану було два працівники «Червоного хреста», але вони не змогли допомогти постраждалим.

Половина з 20 учасників відмовилися змагатися, побачивши, як перші 10 почали непритомніти, вкрилися потом і майже безперервно блювали. Власник ресторану погодився з тим, що їм слід зробити умови змагання більш м’якими, проте відзначив, що ця подія допомогла йому зібрати гроші для благодійності.

Одна з учасниць захворіла настільки, що її забирали до лікарні двічі. Раніше на ресторан надходили скарги про те, що занадто гострі страви викликають кровотечу з носа, а один літній джентльмен потрапив після обіду в лікарню.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.