Новини України. 25 жовтня. Підготовка до Євро-2012 стала надзвичайно потужним стимулом для розвитку інфраструктури всієї України.

Колесніков зазначив, що до 2015 року буде завершено трансукраїнську магістраль

На цьому наголосив віце-прем’єр-міністр України – міністр інфраструктури України Борис Колесніков під час виступу у рамках конференції міністрів транспорту Східного партнерства.

“У результаті підготовки до Євро-2012 значно покращився стан транспортної інфраструктури нашої країни, – сказав він. – Уже зараз від Західного кордону до Києва можна дістатися дорогою першої категорії”.

Крім цього, Борис Колесніков зазначив, що до 2015 року буде завершено трансукраїнську магістраль. “Це дасть можливість перетнути автомобілем Україну – подолати відстань з Заходу до Сходу України – максимум за 15 годин”, – сказав він.

Колесніков відзначив суттєвий розвиток аеропортів. Віце-прем’єр-міністр України поінформував своїх європейських колег, що до Євро-2012 в Україні з’являться чотири надсучасних аеропорти, три з яких зможуть приймати далекомагістральні літаки.

Крім цього, Колесніков проінформував своїх колег про транспортні коридори, які функціонуватимуть в Україні до Євро-2012, відзначив стрибок у розвитку залізничного транспорту і найближчі плани в цьому напрямку. “Найближчим часом в Україні буде електрифіковано 4,5 тис. залізничних колій, що значно покращить як екологічну ситуацію, так і дозволить зменшити використання кількості палива”, – сказав він.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.