Новини України. 11 жовтня. Зараз на Хрещатику в очікуванні суду над Юлією Тимошенко збираються прихильники і противники, міліція підтягує свої сили для охорони громадського порядку.

Міліція також зібралася під судом

На прилеглих до суду вулицях стоять автобуси з «Беркутом» а також кілька машин «швидкої допомоги», автозаків.

Автобуси розтягнулися від Хрещатика майже до будівлі «Київпроекту» (вулиця Богдана Хмельницького).

На протилежній від суду стороні вулиці виставлено 8 наметів організації «Досить», також стоять близько 20 наметів «БЮТ-Батьківщини», правоохоронці розділили мітингувальників з різних таборів щитами.

Прихильники організації «Досить», Загальновійськовий союз та «БЮТ-Батьківщина» збираються біля входу до суду.

Біля входу до будівлі суду виставлено кордон зі співробітників міліції, імовірно спецпідрозділу «Грифон». Там же збираються журналісти українських і зарубіжних ЗМІ. Уже розгорнуто близько 20 ПТС українських та зарубіжних телеканалів, журналісти ведуть свої репортажі з місця подій.

В арці біля входу до суду міліція встановила додаткові металеві щити для обмеження проходу на територію суду, представники ЗМІ, які прийшли для висвітлення подій, пов’язаних із оголошенням вироку екс-прем’єру Ю.Тимошенко проходять через 2 кордони міліції.

Нагадаємо, головуючий у «газовій справі» суддя Печерського районного суду Києва Родіон Кірєєв почне оголошувати вирок екс-прем’єру України, лідеру партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко 11 жовтня о 09:00.

Всього, за інформацією міліції, у Київській міській державній адміністрації представники опозиційних сил подали заявки на участь у мітингах 35 тисяч осіб. У міліції кажуть, що вони готові до такої кількості народу.

За матеріалами ДТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.