Новини здоров’я. 25 жовтня. Використання лише одного ембріона при процедурі ЕКЗ не знижує шанси на вагітність, одночасно збільшуючи ймовірність того, що у жінки не народяться близнята.

Підсаджування кількох ембріонів підвищує шанси багатоплідної вагітності

Традиційно в ході процедури штучного запліднення в матку до жінки підсаджують декілька ембріонів, що значно підвищує шанси розвитку близнюків і багатоплідної вагітності. Така вагітність небезпечна як для малюків, так і для матері. До ускладнень під час багатоплідної вагітності відносять діабет, передчасні пологи і церебральний параліч.

Нові технології в сфері лікування від безпліддя дозволяють використовувати лише один ембріон, особливо, якщо жінка ще досить молода і в неї хороші шанси завагітніти, пояснюють вчені з університету Айови, США.

«У минулому нам доводилося імплантувати кілька ембріонів, щоб підвищити шанси на вагітність. У деяких випадках лікарі підсаджували в матку шість ембріонів в надії, що один з них приживеться», – розповідають експерти. На їхню думку, сьогодні в матку пацієнткам молодше 35 років немає потреби імплантувати більше двох ембріонів.

Кількість дітей, зачатих у результаті процедури екстракорпорального запліднення, становить приблизно 1% від загальної кількості новонароджених, однак саме зачаття в пробірці є причиною народження 17% близнюків.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.