Новини України. 3 жовтня. Під час перестрілки в Одесі ніхто з громадян не загинув і заручників не було.

Анатолій Лазарев запевнив, що в перестрілці ніхто не постраждав

Про це повідомив начальник Головного штабу МВС України генерал-майор міліції Анатолій Лазарев.

“Перед проведенням спеціальної операції нами з території її проведення були евакуйовані мешканці прилеглих будинків. Це було зроблено для того, аби уникнути жертв серед випадкових перехожих або мешканців сусідніх із місцем проведення операції будинків”, – сказав Анатолій Лазарев.

За словами генерал-майора, працівники міліції оперативним шляхом установили місце перебування зловмисників, які знаходилися в одному з приватних готелів, розташованому поблизу “9-ї станції Фонтану” м. Одеси. Від них вимагали припинити опір та здатися, однак підозрювані на неї не відреагували, інформує прес-служба МВС.

Під час проведення скоординованої спеціальної операції двоє зі зловмисників вчинили жорсткий збройний опір, відкривши при цьому вогонь з автоматичної зброї. Через це правоохоронці були вимушені застосувати зброю на ураження.

Анатолій Лазарев заявив, що під час операції ніхто з населення та працівників міліції не постраждав. Тому неправдивою є інформація, що зловмисники захопили і утримували заручників, які начебто загинули.

“Я хотів би підкреслити, що недостовірна інформація, яка подається під виглядом отриманої від так званих “джерел в органах внутрішніх справ”, ускладнює роботу комісії МВС та невірно інформує громадськість про перебіг розслідування”, – сказав керівник Головного штабу МВС України.

Анатолій Лазарев повідомив, що Міністр внутрішніх справ України Анатолієм Могильовим підписав наказ про відсторонення від виконання службових обов’язків заступника начальника – начальника кримінальної міліції Головного управління МВС України в Одеській області полковника міліції Олексія Хлівного на час до закінчення роботи комісії.

Керівник підрозділу МВС запевнив журналістів, що після закінчення роботи комісії громадськість буде додатково поінформовано про результати її роботи.

Нагадаємо, працівники міліції встановили особи зловмисників, ними виявилися Аслан Дикаєв та Хасан Хадісов, які розшукувалися за скоєння вбивства. Наразі триває комплекс оперативно-розшукових заходів щодо встановлення місцезнаходження ще одного співучасника злочину, який залишив готель до початку операції. Його особа встановлена, це Шемятенков Андрій Олександрович, 1977 р.н., уродженець Автономної Республіки Крим, зареєстрований у м. Сімферополь.

За словами керівника підрозділу МВС, зловмисник можливо озброєний та небезпечний.

Начальник Головного штабу МВС розповів, що на сьогоднішній день затримано ще п’ять учасників цього угруповання. У них три автомати Калашникова, 10 магазинів до них, чотири пістолети, бойові гранати, більше сотні набоїв, радіостанції. Крім того, у затриманих було вилучено більше кілограма виробів із золота та понад 54 тисячі доларів США. Наразі затриманих перевіряють на можливу причетність до скоєння інших злочинів на території України.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.