Новини України. 23 жовтня. Печерський районний суд Києва порушує права Юрія Луценка на нормальний відпочинок.

Суд порушує права Луценка на відпочинок

Про це сказав адвокат Олексій Баганець.

“Для мене зрозуміло одне, що очевидно суд не є незалежним при здійсненні правосуддя по цій кримінальній справі.

Скоріш за все, поставлене завдання пришвидшити розгляд даної кримінальної справи. Не виключено, що це є у політичних цілях. Але я не можу так стверджувати, бо в мене конкретних доказів немає”, – наголосив адвокат.

О.Баганець зазначив, що для нього головне, аби допити і дослідження матеріалів кримінальної справи відбувалися у відповідності до вимог Кримінально-процесуального кодексу України.

“Єдине застереження, ми його висловлювали головуючому, що все-таки виклик кожного дня на 8-9 годину ранку підсудного до зали судового засідання, порушує права Ю. Луценка на нормальний відпочинок. Бо у слідчому ізоляторі його піднімають о 4-5 годині ранку і тримають у суді до 15-16 години. Це не по-людськи до нього ставляться”, – сказав захисник.

На запитання, на скільки розгляд кримінальної справи проти Ю.Луценка може затягнутися у суді, О.Баганець відповів: “З урахуванням тієї кількості свідків, які є у справі, то я думаю, що судовий процес затягнеться до нового року як мінімум. Навіть якщо вони будуть щодня цю справу слухати”.

Нагадаємо, сторона обвинувачення заявила 148 свідків, з яких вже 22 було допитано на судових засіданнях по справі колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.