Новини України. 19 жовтня. Палата общин Канади провела чотиригодинні термінові дебати про регрес демократії в Україні, під час яких всі чотири партії одноголосно засудили політично-вмотивоване вибіркове правосуддя та засудження екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Канада

“Месидж від Канади був чітким”, – заявив Виконавчий директор Конгресу українців Канади Тарас Залуський, який був присутній на дебатах.

Про це інформує прес-служба “Батьківщини”.

“Якщо Україна хоче, щоб її вважали демократичною країною серед інших країн світу, вона повинна покласти край політично-вмотивованим показовим судам та репресіям проти опозиційних політиків”, – наголосив він.

У свою чергу президент Конгресу українців Канади Павло Грод заявив, що Палата общин одноголосно висловила своє занепокоєння руйнуванням демократії в Україні.

Запропонована Парламентом Канади стратегія для України включає в себе, зокрема, підтримку громадянського суспільства, неурядових організацій, незалежних ЗМІ, перегляд пріоритетів канадсько-українських відносин, моніторинг майбутніх парламентських виборів.

“Парламентські вибори у жовтні 2012 року будуть єдиною реальною можливістю збалансувати владу, адже сьогодні як парламент, так і судова система контролюються президентом… Щодо наступних парламентських виборів існують серйозні побоювання. Як можна буде оголосити їх чесними та вільними, якщо лідери двох опозиційних партій, включаючи лідера офіційної опозиції, не мають змоги взяти в них участь?”, – зазначається в документі.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.