Новини політики. 27 жовтня. Справжня опозиція в Україні може бути сформована за півроку-рік.

Рейтинг Януковича впав до 10%

Таку думку на прес-конференції висловив політолог Кость Бондаренко.

За його словами, така опозиція почне формуватися на регіональному рівні. “Вона почне формуватися на рівні регіонів і поступово вийде на загальнонаціональний рівень. З’являться люди, які зможуть не тільки щось пропонувати, а й вести за собою людей”, – підкреслив він.

Політолог також наголосив, що серед нинішніх опозиціонерів таких людей немає. “Вони говорять про те, що їм заважають. В той же час, наприклад, декларуючи мітинг у 100 тис. людей, натомість збирають 2-3 тис., а потім говорять, що решті завадили прийти “даішники”. Уявіть собі “даішників”, які заблокували рух 98 тис. людей”, – додав Бондаренко.

Нагадаємо, що попри падіння рейтингу провладних сил та Президента Віктора Януковича, за даними соціологічних компаній рейтинги опозиційних сил зростають дуже повільно. Зокрема, якщо рейтинг Президента впав до приблизно 10%, хоча на початку терміну його президентства цей показник перевищував позначку у 50%. В той же час рейтинг Юлії Тимошенко за даними деяких соціологічних компаній лише трохи перевищує цей показник.

За матеріалами УНН

Comments

  1. Мнение лакея власти К. Бондаренко малого не стоит. Для него “мнение – не имение, и потерять не жалко”

    Юрий Вологжанинов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.