Новини України. 11 жовтня. Опозиція оскаржуватиме вирок Юлії Тимошенко в українських судах та Європейському суді з прав людини, а також апелюватиме до людей.

Микола Томенко
Томенко: опозиція оскаржуватиме вирок Тимошенко

Про це журналістам біля Печерського райсуду заявив віце-спікер Верховної Ради, один з лідерів партії “Батьківщина” Микола Томенко.

“Цілком очевидно, що суд “заряджений” на винесення вироку, тому в нас залишається кілька варіантів для дій”, – сказав він.

“Варіант парламентський: ми реєструємо спільні поправки від опозиції і вимагаємо ліквідації цих статей (статті 364, 365 Кримінального кодексу, які інкримінують Юлії Тимошенко)”, – повідомив Томенко.

“Ми також будемо оскаржувати вирок в українських та європейських судах і в залежності від ситуації будемо звертатися до людей, щоб вони допомогли у боротьбі, тому що цілком очевидно, що без допомоги суспільству буде дуже важко боротися з цією владою”, – цитує Томенка прес-служба партії.

Микола Томенко також підкреслив, що зараз головне не допустити конфліктів під судом, “тому що вчорашні заяви правоохоронних органів про те, що нібито готують теракти, кровопролиття – це свідома провокація”.

“Наше завдання не допустити таких провокацій, щоб влада ще не додумалася ввести надзвичайний стан. Коли під судом кілька тисяч омонівців – це означає, що влада боїться, робить все, щоб заборонити будь-які мирні зібрання, страйки чи акції протесту”, – підкреслив політик.

“Якщо ми не добиваємося участі Тимошенко і Луценка у виборах, то ми будемо робити все, щоб опозиція не брала участі у таких виборах і зривала такі вибори до моменту участі у них опозиції”, – підкреслив він.

“Більшість людей вважає, що проведення виборів без Тимошенко, Луценка – це недемократичні вибори. Це апріорі нелегітимні вибори”, – додав він.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.