Новини України. 30 жовтня. Дві оголені до пояса активістки FEMEN влаштували акцію “Крах надій” перед відкриттям стадіону “Арена Львів”, на якому проходитимуть матчі Євро-2012.

FEMEN продемонстрували "Крах надій"

У дівчат на грудях було написано Fucking Euro 2012. Вони кричали “Україна програє!”, били посуд і валялися на осколках, що мало символізувати розбиті надії, пов’язані з футбольним чемпіонатом.

“Безконтрольний в’їзд єврофанів з усього світу спричинить за собою нерозв’язні для країни гуманітарні проблеми: сплеск проституції, секс-туризму, спалахи туберкульозу та розповсюдження СНІДу”, – заявляють FEMEN.

Крім того, рух вважає, що наспіх побудовані до Євро-2012 українські стадіони – не тільки найдорожчі з аналогічних у світі, а й морально застаріли вже на момент відкриття.

Спочатку міліція не надто звертала увагу на одіозну акцію, але незабаром дівчат вирішили затримати. Їх завантажили в міліцейський УАЗ і відвезли.

Нагадаємо, що на відкритті Олімпійського стадіону в Києві дівчатам з FEMEN вдалося вибігти на футбольне поле.

Раніше на аналогічних акіцях проти Євро-2012 актівістки імітували акт самоспалення на очах у президента УЄФА Мішеля Платіні та демонстрували непристойні пози на прес-конференції у Варшаві.

За матеріалами tochka.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.