Новини здоров’я. 18 жовтня. Згідно з результатами нового дослідження, ризик смерті від раку в одружених чоловіків менший на третину, ніж у тих, хто ніколи не перебував у шлюбі.

чоловік
Сімейні чоловіки рідше хворіють на рак, ніж неодружені

Жінки теж отримують аналогічну вигоду від спільного життя, однак у меншому ступені, ніж їхні чоловіки.

Дослідники вивчили норвезький реєстр за період між 1970 і 2007 роками з даними про більш ніж 440 000 дорослих людей з діагнозом рак, половина з яких померли в результаті хвороби.

Проаналізувавши наявну інформацію, експерти виявили, що чоловіки, які ніколи не були у шлюбі,  помирали від раку на 35%, ніж ті, у кого були дружини. Серед заміжніх жінок ризик смерті від ракової пухлини був нижчий на 23%.

«Цілком можливо, що люди, які перебувають у шлюбі більш схильні відвідувати лікаря при виникненні симптомів хвороби. Ініціатором походу до лікаря виступає друга половинка, яка турбується про близьку людину, причому, звичайно, тривожитися починає жінка.

Таким чином, діагностування пухлин на ранніх стадіях стає більш вірогідним », – пояснюють дослідники. Крім цього, у неодружених чоловіків і жінок здоров’я в цілому може бути слабшим, ніж у їхніх одружених і заміжніх однолітків, так як шлюб сприяє здоровому способу життя.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.