Новини здоров’я. 2 жовтня. Нові дані говорять на підтримку шлюбів між людьми нетрадиційної сексуальної орієнтації, які викликають багато розбіжностей в суспільстві.

Люди почали лояльніше ставитися до гомосексуальних шлюбів

Незважаючи на те, що шлюби між людьми однієї статі, як і раніше викликають якщо не негативні емоції, то здивування, саме такі союзи частіше витримують випробування на міцність, ніж шлюб між чоловіком і жінкою.

Про це розповіли науковці з Великобританії, які вивчали дані про кількість розлучень. Як показує британська статистика, геторосексуальні пари розходяться частіше, ніж гомосексуальні.

Цікаво, що останнім часом все більша кількість людей змінює свою думку щодо одностатевих шлюбів. Так, серед молоді більше тих, хто підтримує дозвіл на оформлення офіційного шлюбу між двома чоловіками або двома жінками.

В основному до гомосексуальних шлюбів позитивно ставляться молоді жінки у віці 18-29 років. 60% дівчат цього віку і 45% молодих людей вважають, що геї та лесбіянки повинні мати право офіційно оформляти свої стосунки, як і будь-які інші пари.

Що стосується людей похилого віку, близько третини чоловіків і жінок старше 70 років впевнені, що гомосексуалістам не можна дозволяти йти до РАЦСу. Серед тих, хто допускає можливість шлюбу між людьми однієї статі, більшість все ж виступають за цивільний, а не офіційний шлюб.

Що стосується усиновлення дітей, то ця проблема, як і раніше залишається досить гострою. Лише 50% молодих жінок і 30% молодих чоловіків вважають, що геям і лесбіянкам можна давати на виховання дітей.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.