Новини України. 18 жовтня. Боротьба за статус російської мови – це боротьба за справжню рівноправність мешканців України.

Митрополит Одеський схвильований долею російської мови

Таку думку висловив Митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел. “Перед нами стоїть відповідальне завдання виробити конкретні заходи щодо подальшого захисту і розвитку російської мови як у країнах Співдружності Незалежних Держав, так і в діаспорі”, – зазначив він.

“Не буде перебільшенням сказати, що питання збереження, захисту і розвитку російської мови є частиною більш широкого завдання – відстоювання православного цивілізаційного вибору, духовної цілісності і незалежності народів, що населяють велике простір Святої Русі, церковної єдності”, – підкреслив митрополит.

“Боротьба за статус російської мови – це боротьба за справжню рівноправність мешканців України. Тому нікуди з порядку денного не пішли питання про державний статус російської мови, про її вільне застосування у діловодстві, в юридичній сфері, про зняття злочинних, але формально узаконених, нелюдських обмежень на використання в теле-і радіоефірі “недержавного “язика”, – зазначив він.

За матеріалами УРА-Информ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.