Новини технологій. 10 жовтня. Компанія HP спільно з Hynix Semiconductor розробила новий тип енергонезалежної пам’яті, що отримав назву «мемристор».

НР представила новий тип енергонезалежної пам'яті

Стверджується, що «мемристор» обходять сучасні зразки енергонезалежної пам’яті флеш за всіма параметрами і здатні їх повністю замінити.

Компанія HP представила на конференції International Electronics Forum 2011 новий тип енергонезалежної пам’яті – «мемристор» (memristor). На думку розробників, їх продукт витіснить з ринку існуючі рішення NAND на основі технології флеш-пам’яті. Компанія планує випустити новинку в продаж через півтора року.

«У нас великі плани на її [технологію «мемристор»] використання, і ми працюємо спільно з Hynix Semiconductor, щоб випустити заміну флеш-пам’яті влітку 2013 року. Також ми плануємо звернути увагу на ринок твердотільних жорстких дисків», – заявив в ході презентації Стен Уїльямс, головний науковий співробітник HP.

Розробники впевнені, що дні флеш-пам’яті на сучасному ринку полічені. «Мемристор» мають характеристики, що перевершують флеш-технологію за всіма параметрами: за розмірами, часом читання і запису, енергоспоживанню, а також надійності і терміну служби.

Повідомляється, що до 2014 або 2015 році компанія також планує вийти з новою технологією на ринок оперативної пам’яті DRAM, а пізніше – SRAM.

Розробка технології «мемристор» почалася в 2008 році. Презентація дозволяє припустити, що новий тип пам’яті вже готовий до промислового виробництва і масового використання. Однак Вільямс відмовився дати які-небудь роз’яснення з приводу принципів роботи технології і не розкриває точних технічних характеристик.

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.