Новини технологій. 27 жовтня. Компанія Nokia на конференції Nokia World, що відкрилася в Лондоні 26 жовтня, продемонструвала мобільний пристрій, керувати яким можна, згинаючи його в різних напрямках.

Показаний на Nokia World пристрій є прототипом

Пристрій є прототипом і носить назву Nokia Kinetic Device. На демонстраційному зразку можна було переглядати фотографії і слухати музику. Для “перегортання” треків або зміни масштабу фотографії апарат потрібно зігнути певним чином. Чи є в прототипі телефонний модуль, не повідомляється.

Nokia Kinectic Device оснащений екраном з органічних світлодіодів. Діагональ екрану не розкривається, але судячи з фотографій, становить близько 4-4,5 дюймів. Представник Nokia Кріс Бауер розповів, що у пристрої застосовуються вуглецеві нанотрубки. Їх електричний опір змінюється, коли пристрій згинають.

Одним з достоїнств “гнучкого” форм-фактора називають можливість керувати апаратом наосліп – наприклад, відхилити вхідний дзвінок, зігнувши телефон, що лежить у кишені .

В Nokia підкреслюють, що показаний на Nokia World пристрій є прототипом. Чи планує компанія запускати у виробництво гнучкі телефони та планшети, поки невідомо.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.