Новини світу. 3 жовтня. Ральф Штайнман, який сьогодні разом з двома іншими вченими отримав Нобелівську премію в галузі медицини, помер від раку в п’ятницю, 30 вересня.

Ральф Штайнман помер в п'ятницю

Про це повідомив університет Рокфеллера в Нью-Йорку, де працював вчений. Інформацію про смерть комітет Нобеля отримав вже після того, як присудив Штайнману премію.

Університет Рокфеллера гордий за те, що Нобелівський комітет вирізнив Ральфа Штайнмана за його дослідження в галузі імунної системи організму. Однак ця інформація має солодко-гіркий смак, оскільки зранку ми довідалися від родини Ральфа про те, що він програв довгу боротьбу з раком. Наші думки зараз з родиною Ральфа”, – повідомили в Університеті.

Представник Комітету з присудження Нобелівської премії заявив, що їм не було відомо про смерть науковця.

Нобелівську премію вчений повинен був отримати за відкриття дендритів (деревовидних клітин, які виконують важливі імунорегуляторні функції). Тепер же незрозуміло, чи буде премія вручена посмертно, що в цілому буде суперечити правилам Нобелівського комітету.

Нагадаємо, крім Ральфа Штайнмана, премію також отримали Брюс Бетлер і Джулс Хоффман за дослідження в області вродженого імунітету.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.